Aktualności
Nowa strona internetowa www.pompy.pl
2010-09-22
Nowa strona internetowa www.pompy.plW dniu 1 października 2010 uruchomiliśmy naszą nową stronę internetową. Liczymy, że teraz znalezienie potrzebnych informacji będzie dla Państwa wygodniejsze.

W katalogu „Urządzenia” opisane są wszystkie główne oferowane przez nas produkty. Na dole każdej grupy towarowej jest do ściągnięcia katalog zawierający więcej szczegółowych informacji.

W dziale „Referencje” będziemy publikować ciekawe instalacje - rzeczywiste zastosowania sprzedawanych przez nas urządzeń.

„Artykuły” to zestaw tekstów dotyczących różnych zagadnień technicznych - zarówno opisy nietypowych pomp, jak i omówienia tematów takich jak np. ATEX.

„Linki” pozwalają na znalezienie odnośnika do strony internetowej producentów oferowanych przez nas urządzeń.

Dział „Download” to rozbudowany o wyszukiwarkę magazyn plików. Zależy nam abyście Państwo znaleźli tam pliki takie jak katalogi, rysunki wymiarowe, charakterystyki pracy, itp. Jeżeli jakiegoś pliku tam nie ma, a uważacie, że powinien być - prosimy o informację, a postaramy się go umieścić.

Opcja „Kontakt” pozwala na wysłanie do nas wiadomości, która trafi do jednego z inżynierów sprzedaży. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma kontaktu.
Nowa strona internetowa www.pompy.pl